| Mariya5 a întrebat:

Imi poate spune cineva preturile curente pentru urmatoarele rase de catei?
1.Labrador Retriver
2. Golden Retriver
3. English Cocker Spaniel
4. Dalmatian
5.Papillon

Si este, dupa parerea voastra cel mai usor de intretinut?(in apartament).

Răspuns Câştigător
| Icar25 a răspuns:

Preturile variaza in functie de unde il cumperi, cel putin in brasov pretuvile vareaza intre 1200 - 1400 preturile sunt valabile in pet-shop-uri, in canise este posibil sa gasesti la preturi mult mai accesibile. Cat despre a doua intrebare cocker si papillon sunt caini de talie medie- mica sunt potriviti pentru apartament restul raselor pe care leai enumeratsunt de talie mai mare si ingrijirea lor necesita spatiu mare.