| ValleBella a întrebat:

Imi puteti da conturi sau coduri Animal Jam? Va promit ca si eu va voi da! Multumesc tuturor happy

8 răspunsuri:
| CaptainPanda a răspuns:

Eu stiu doar unul care mi-a mers:birhdaybash

| Emmett a răspuns:

Heshjohn
wolfblood

Heshy
wolfblood

Inca mai folosec conturile...
http://animaljamspirit.blogspot.ro/p/codes.html
si
http://konturi.ro/parole/animaljam.com/

| Ioana_Cecilia_1990 a răspuns:

Unul care merge iti da 500 de gems:
shadows
crede-ma o sa mearga

| kanga9 a răspuns:

Hey stiu eu 5 conturi: user:upss pass:level9, user:pisica pass:amalia111, use:castravetee pass:casa19, user:trei3 pass:patru4! Codurile merg uite:explorer, AJBDAY3, drawing,shadows,tigris, chimbu, adventure, ngk2015! PUP

| MegaCheetah a răspuns:

Stiu un cod: Explore2012 daca l-ai folosit deja contacteaza-ma pe email-ul megacheetah1023@yahoo.ro pentru coduri si inca 3 conturi!

| sweetypeach14 a răspuns:

Am multe dar te rog sa ai grija de cel pe care til voi da nume ducessarcticwolf si parola ducessarctic