| Anonim271 a întrebat:

Hei ce mai faceti?
Stiti cumva de unde as putea cumpara din Bucuresti,carnete de sanatate pentru catei?
Nu vreau raspunsuri gen de la cabinet veterinar de la doctor fiindca sunt foarte scumpe, eu as vrea sa stiu daca sunt farmacii veterinare de unde pot cumpara (dar sa fie din Bucuresti)!

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

La orice farmacie veterinara.

| cainirasapura a răspuns:

Farmavet,Romvac in jur de 1, 5 Ron/buc

| Anonim271 explică (pentru cainirasapura):

Am intrat pe ambele site-uri si pe site-ul romvac am azut ca are dar nu are pret si pe site-ul farmavet nu am vazut ca are avea, trebuie sa ii sun si sa ii intreb daca au si cat costa sau trebuie sa ma duc neaparat acolo unde au farmaciile?
Daca ar fi cat zici tu ar fi super ieftin pentru ca la cabinet veterinar costa 15 ron

| cainirasapura a răspuns (pentru Anonim271):

O cunostinta a cumparat anul trecut in toamna de la farmavet.La punctele lor farmaceutice sunt preturi foarte mici la toate produsele pe care le produc si comercializeaza! De cateva ori mai mici decat in cabinetele si farmaciile veterinare din cartier!