| neros a întrebat:

Imi spune si mie cateva locuri din Suceava de unde pot adopta catei de rasa pura?

prin rasa pura ma refer ca puii sa fie fatati de un caine crescut de om nu puii sa fie gasiti pe strada

1 răspuns:
| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Nu exista asa ceva! mai ales de rasa! poti decat sa cumperi! sau daca te referi la caini facuti din orice catea a unui om sa stii ca te exprimi gresit! rasa pura inseamna cei rasa gen bichon chiuaua si etc intelegi? I