| neros a întrebat:

Imi spune si mie cateva locuri din Suceava de unde pot adopta catei de rasa pura?

Răspuns Câştigător
| Elfa17 a răspuns:

Sa adopti catei de rasa pura? Amuzant. Poate ai avea vreo sansa sa gasesti asa un loc-minune intr-un oras mai mare, dar in Suceava? Nu, nu este asa un loc. Este, in schimb, un adapost de catei cumva, in spatele mall-ului. Sau mai bine zis in laterala lui. E ceva de mers pe drumul acela de pe malul raului Suceava. Acolo am fost si eu cu ceva timp in urma si sunt muulti catei, ce e drep, nu de rasa pura, ca sa vezi, dar poti gasi si catei draguti. Probabil vei fi dezamagit de conditiile de acolo, dar, inca o data, nu face nicio organizatie de asta serioasa adoptii de caini de rasa pura. Ar falimenta Animax-ul nostru din Carrefour. Doar daca stii pe cineva care se ocupa special cu asta, sau vreun prieten cu un caine care va avea pui. Alte sanse, nu sunt.

1 răspuns:
| neros explică:

Prin rasa pura vreau sa spun
nu caini de aceeia de pe drumuri
pui fatati din caini crescuti la casa