| neros a întrebat:

Imi spune si mie cateva locuri din Suceava de unde pot adopta catei de rasa pura?

Răspuns Câştigător
| alinutaalinuta1999 a răspuns:

Depinde unde si eu sunt di Suceava daca vrei yorkie intra pe helloyorkies sau canisapremium ia-ti bichon frise de rasa pura ca poodle dar mai mic si mai frumos spar ca te-am ajutat daca nu cauta pe net si ca sa nu coste mult sa vina sa til aduca sau sa te duci tu spune-le ca va intalniti la jumatatea drumului. Unde locuiesti pentru ca langa mine peste drum e un petshop cabinet etc performant a adus doi bichoni nustu ce rasa si sunt frumosi vezi daca sunt de vanzare sau nu sau pentru alt cineva.Pe strada victoriei nr 9 obcini e petshopul

1 răspuns:
| CrazyKiddd a răspuns:

NU o sa gasesti un caine de rasa pura gratis...straight face