| neros a întrebat:

Imi spune si mie cateva locuri din Suceava de unde pot adopta catei de rasa pura?

prin rasa pura ma refer ca puii sa fie fatati de un caine crescut de om nu puii sa fie gasiti pe strada

Răspuns Câştigător
| Ixodes a răspuns:

Prin rasa pura vrei sa zici sa nu fie metis, ceri cam mult sa iti dea cineva caine de rasa gratis, nu crezi? Totusi ai putea gasi la cineva care nu are nevoie de el, dar cu siguranta nu o sa fie pui. Poti cauta pe site-uri unde sunt anunturi cu animale