| CrazyKiddd a întrebat:

Imi tot apar niste bubite pe corp dar nu ma manaca daca le ating ma ustura precizez ca varicela am avut cand eram mic.De la ce pot fi?

4 răspunsuri:
| pusycatdolls a răspuns:

Ai urticarie.

| dryft3r a răspuns:

Salut! 1)Si eu am avut varicela cand eram mic asa ca varicela nu se face de doua ori la o persoana.
2)Ori ai alergie ori rubeola pentru ca ACUM este epidemie de rubeola.

| VivianaAndreea a răspuns:

Nu este nimic grav, am avut din astea! se poate sa fie chiar de la mancare

| anideea a răspuns:

Probabil ai alergie la ceva am avut un prieten caruia ii eseau bubite pe picioare si sa datorat detergentului de spalat haine