| Engel a întrebat:

In curand este ziua de nastere a pisoiului meu. Tin foarte mult la el si este foarte inteligent si cuminte si vreau sa-l rasplatesc cumva pentru asta.
Ce i-asi putea oferi... ceva idei?

9 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Eu zic sa te duci intr-un pet-shop si cu siguranta iti vor veni idei pe loc, vazand produsele. Dar eu cred ca mai important decat ceva material (mancare, jucarii, etc) este felul cum te porti. Joaca-te cu el toata ziua, rasfata-l, faceti ce ii place lui cel mai mult sa faca, cu siguranta se va simti special.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ghiftuieste-l cu ce-i place lui mai mult! Fa-i un tort de...peste! Pune-i niste urechi de iepuras si fa-i poze. Distractie placuta laughing

| Arthur a răspuns:

Fă-i rost de o pisicuţă.

| Mina a răspuns:

Un soricel de jucarie(gasesti la un PetShop), ceva de papa-ce ii place lui mai mult si multa iubire! Si eu am doi motanei destepti si cuminti, sa iti traiasca!

| T30D0RA a răspuns:

Acorda-i toata atentia, pupa-l si mangaie-l.big grin
Da-i mancarea care ii place cel mai mult si buna ideea cu urechi de iepuras si ceva poze.laughing
Sa-ti traiasca pisoiul!

| zxsds a răspuns:

In prima faza credeam ca e vorba de iubitul tau...laughing
Viziteaza un PETSHOP online, fa-ti o idee cam ce ai putea sa ii iei, dupa care poti sa achizitionezi produsulhappy Nice&Easy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CADOURI:
-sa primeasca mai multa mancare
-sa nu-i mai faci baie ( pisicilor nu le plac apa)
-ghemuri
-soricei de jucarie
-sa dorma cu tine noapre in pat ( pisicile sunt mai lipicioase, vrea tot timpul sa fie mangaiate si sa mangaie)
-un tort in forma si cu miros de soarece
-o lesa noua
-o paturica noua
-poate un cerce in ureche ( ar fi chiar misto il mai modernizezi)
-il vopsesti

Nu stiu ce ai putea sa-i cumperi unui pisioi, nu am facut nicioadata codouri animalelor big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-i pliculete de Whiskas, pisoiul meu este inebunit dupa ele, asa am ajuns sa cer Priskas in loc de Whiskas, pentru ca pe el il cheama Pritzi. Sa-ti traiasca si sa va bucurati impreuna de viata!

| vampiregirl a răspuns:

Ii faci un tort din mancare de pisica si deasupra ii pui un soricellaughing