| AnnonnyMa a întrebat:

In primul rand va rog sa scuzati categoria.
Buna:*. Am nevoie de putin ajutor. Acum ceva timp bunicul meu mi.a dat cainele cuiva cand eu eram la scoala.Mi.a facut foarte mult rau! Stia cat de mult tin la acest caine.Si acum plang cand imi amintesc.Mai exact el a dat cainele acum 3 luni.Ideea e:

5 răspunsuri:
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Daca as fi in locul tau m-as duce si mi-as lua cainele inapoi. Nu prea ai cum sa te razbuni pe bunicul tau, dar daca te vei duce si il vei lua inapoi vei demonstra cat de mult il iubesti (cainele).
Succes happy

| viotedy a răspuns:

....care e ideea?

| AnnonnyMa explică:

Ma scuzati jnu stiu de ce nu a aparut tot.
Oricum ideea e ca vreau sa ma razbun. Cum as putea face asta? nu vreau raspunsuri gen:razbunarea e arma prostului sau ca nu e bine, ca mie nu.mi pasa.

| Alexxxss a răspuns (pentru AnnonnyMa):

Nul vizita la fosile le face bine vizitele nepotilor nul baga in seama Sincer imi pare rau pentru ce s-a intamplat

| MoniqueMony a răspuns:

Parerea mea e ca nu ar trebui sa te razbuni, si sa vorbesti deschis cu el, sa va intelegeti sa vizitezi cainele, si nu uita ca tu tot il iubesti dar in acelasi timp iubeai si inca iubesti cainele, deci parerea mea e ca, cel mai bun lucru ar fi sa vorbiti si sa vizitezi cainele.

Succes