| All3 a întrebat:

TPU!
In primul rand scuzati categoria dar am nevoie urgent de raspuns,
am jocul sims 2 deluxe de ceva timp si am jucat o vreme iar apoi au inceput sa imi dispara familiile si cartierele si l-am dezinstalat dar imi dadea o eroare, insa dupa ce am apasat mai multe optiuni mi-a aratat direct "The Sims 2 Deluxe has been Uninstalled" apoi am vazut ca folderele inca mai erau in calculator (pline) si le-am sters si pe ele, iar azi am vrut sa-l reinstalez din nou insa imi spune ca mai intai trebuie sa dezinstalez the sims 2 deluxe, va rog putin ajutor din partea celor care joaca jocul. (il joc de 3 ani si nu s-a mai intamplat asta). Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| SimoooSven a răspuns:

Ia-ti`l din nou.si mie mi s`a intamplatoh go on si l`am sters si l`am luat din nou, iar acum merge super; X
funda?batting eyelashes

| All3 explică:

Simoo, eu l-am cumparat laughing

| VitalyDeMarco a răspuns:

Cea mai buna solutie pentru tine o gasesti in acest video:

http://www.youtube.com/watch?v=c5IZWs5Bfks

| Georgiana67 a răspuns:

Sterge-l si reinstaleaza-l!