| alexandrusp a întrebat:

In urma cu cateva zile am dat cu pesticid in curte. dupa 2 zile am observat ca unul din caini era molesit, nu mai zburda ca inainte. sunt sigur ca el a ingropat ceva paine si apoi a mancat.
intrebarea mea este ce i-as putea da sa isi revina. funda pentru raspunsul salvator.

Răspuns Câştigător
| cristina10cris a răspuns:

Dul la veterinar poate sa fie ceva grav sa se fi oravit poate sa moara medicu va sti ce sa ii dea si ce sa ii faca s eu am avut un caine tot asa molesit si nu l-am dus la vederinar si a murit nu vrea sa pateasca asa si cainele tau.Bafta!

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Trebuie dus la medicul veterinar cat mai repede (probabil va spala stomacul cainelui cu carbune activ).

| Saibot95 a răspuns:

Nu stiu cheama veterinarul...

| alexandrusp explică (pentru Saibot95):

Daca nu stii de ce mai raspunzi?