| Marlene123 a întrebat:

De cateva zile cainele meu de curte e trist.Nu mananca, nu bea apa si vrea sa doarma tot timpul. Pur si simplu n-are stare, e molesit tot timpul fara chef si e putin cam agresiv cu alti caini. Astept pareri. Multumesc

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil s-a îmbolnăvit. Trebuie văzut de un veterinar.

| T0T a răspuns:

Cel mai probabil e bolnav. Nu îl lăsa să moară, du-l la veterinar.

| Freya1 a răspuns:

Poate e si de la schimbarea climatica sau poate este bolnav.
Il ti dezlegat? Merge pe la vecini? Ai grija sa nu il fi otravit cineva.Cheama medicul si spune-i ca este apatic si nu sti ce are.Pana una alta dai sa manance lapte.

| Marlene123 explică (pentru Freya1):

Da,il tin dezlegat. Mersi de sfat

| 393Dan a răspuns:

Imbatraneste, cati ani are? peste 12?

| Marlene123 explică:

Mai nou nu poate sa faca treaba mare si scoate niste sunete cand incearca sa faca treaba mare si nu poate.

| NOname a răspuns (pentru Marlene123):

Clar trebuie dus la medic. Fă-o cât mai repede, să se chinuie cât mai puţin săracu'.

| Marlene123 explică (pentru NOname):

N-am gasit nici un veterinar azi sa-l consulte. Voi merge maine. Multumesc