| Dyidy a întrebat:

Incurand o sa imi cumpar un caine. As vrea sa stiu o rasa de talie medie, care iubeste copii, sunt cuminti si nu lasa PREA MULT par.
Va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Otto2014 a răspuns:

Bine,de talie medie,sau mare
Ciobanesc caucazian,golden retriever,un metis,e bun si ala, eu nu am de rasa, Basenji, Beagle, Teckel,

5 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Soricarul-o rasa plina de energie, iubeste copii, are un vecin un copil de 1 an, si cainele il iubeste
pechinez-dragut si mic
3-Chihuahua-frumos,dragut mic, par mic
4-Terrier australian-par putin mai mare, frumos

| Dyidy explică (pentru Otto2014):

Tot ce mi-ai zis pana acum au fost doar rase de talie mica. Eu vreau de talie mare sau medie!

| Dyidy explică (pentru Otto2014):

De talie medie sau mare sa subliniez!

| Otto2014 a răspuns (pentru Dyidy):

Ce ai ales pana la urma? big grin

| Dyidy explică (pentru Otto2014):

Mai e putin pana iau. Desi ma gandasc sa iau Border Collie.