| Anonimopt a întrebat:

Întrebare repostata!
Salut! As vrea sa îmi i au o Chinchilla, dar pe langa asta mai am și două Nimfe, 2 broscuțe țestoase și un porcușor de guineea. Nu știu dacă mă va lăsa mama, tata sigur ma lasă. Cum credeți că o pot convinge pe mama?

8 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Spune-i ca se supara porcusorul de guineea daca nu-i aduci o Chinchilla

| Eireann a răspuns:

Chinchilla am vrut dar e scump sa o intretii. Are nevoie de spatiu vertical, baie de nisip si e foarte sensibila. Plus ca nu sunt foarte prietenoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te-a lăsat să îți iei 5 animale, o să te lase să ți-l iei și pe al 6 lea.
Dacă te refuză, spune-i că vrei Chinchilla de ziua ta și nimic altceva.

| AdyA1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu trebuie sa te cunosc ca sa imi dau seama ca minti. Locuiești in ceva jungla nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdyA1998):

Nu. laughing

| Anonimopt explică (pentru AdyA1998):

Crezi bine nu iarăși bine și am încheiat discuția. Eu sunt aici pentru a răspunde și pune întrebări, nu a critica oameni și ai jigni.

| AdyA1998 a răspuns:

Spune.i ca ti.ai deschis o grădină zoologică și ai nevoie si de o chinchilla. La cate animale ai imbarligat pe acolo imi este foarte greu sa cred ca tu ai asa ceva in casa. Pare asa ca minți nu stiu dc dar pare

| Anonimopt explică (pentru AdyA1998):

E. pai să îți vina sa crezi. Mai întâi cunoaște o persoana și apoi vorbește -o. Nu ar avea rost sa mint, a da și eu am grija de ele nu ca alții. happy