| Oproo a întrebat:

Intrebare urgenta (papagal) Am un papagal (e ca in poza asta :http://i244.photobucket.com/albums/gg24/roxxy_2008/DSC00 432.jpg)
si i s-au gatat grauntele si nu mai am iar acum nu pot pleca sa-i iau. ce sa-i dau de mancare ca tot fluiera si iese din cusca pentru ca nu o mai mancat de ieri ca am uitat sai cumpar... deci cei pot da? (am incercat pezmet paine intarita si niste cereae nu a mancat din nici unul doar le-a miscat cu botul!

4 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Nu se vede pojika da eu cred ca e f frumos/a duta si cumparai mancare stii ce sa le dai pana le ei mancare? pufuleti papagalii mei adora pufuleti dar sa nu fie loto sau alti draki funty

| Tlbi a răspuns:

Papagalul are cioc nu bot...in finebig grin pai poti sa ii dai malai daca ai, cred ca o sa manance, e la tot magazinul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paine inmuiata un pic, orez, cereale

| flory13 a răspuns:

Ou fiert, morcov ras, cereale