| Tudorash23 a întrebat:

Ieri mi-am luat un hamster, iar azi i-am cumparat o cusca. Vad ca nu prea iese din casuta din cusca si nici nu bea apa. L-am fortat putin sa bea apa, dar nu a vrut. Are ceva? De mancat am vazut ca ii place cal mai mult painea. Ce as mai putea sa ii dau? Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa era si al meu la inceput, nu era activ, statea doar in rumegus sau in casa si daca voiam sa il scot afara ma musca.
Dupa cateva zile-o saptamana o sa se acomodeze si nu o sa mai ai probleme.

1 răspuns:
| SirGilbert a răspuns:

Stai linistit.i s-a schimbat mediul si e putin speriat/stresat.Animal mort de foame cu mancare langa el nu este!
Asa ca, ai rabdare cu el, o sa-si revina in urmatoarele zile!