| suddent a întrebat:

Intru pe BlackNIght metin2, ma bag in cont, dar cand incerc sa intru in joc imi apare pentru o secunda mapa si apoi imi iese? Ma ajuta cineva? Dau funda promit!

110 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit solutia intrati pe blacknight-mt2.net si va dati AntiKick pe caracterul dorit si va teleporteaza departe de harta ofensatoare si dupa aia merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu iti merge cateodata dar dca nu mai intri pe joc ceva timp isi revine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o explicatie foarte simpla. Ai bug! Intri pe forumul jocului, iar in partea stanga vei vedea niste optiuni, alege antikick iar apoi completeaza ce iti cere. In 30 de minute vei fi teleportat intr-o zona fara bug, dar dc incerci sa intri pe cont cat timp ai dat antikick va trebui sa o iei de la capat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall|sti|dc|nu|iti|mere|nu+iti|mere|sa|intri|ca|poate|ai|lv|prea|mare|de aia|dar|daca|mai|ai|vreo|broblema|poti|sa|imi|zici|pe|mess:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba stati linistiti ca e bug la teleporter.nu aveti cum decat sa va stergeti caracterul sa faceti altu...asa am avut si eu un cont de 90 si nu mai merge acum.*** n00b server blacknight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai de mai multe ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu si esti un bou joacate pe 4 story http://4story.eterniagames.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi zice ca contul nu exista da pe site ma logheaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e de la pc-u tau> la mine nare nimic>trebuie bagat alt windows sau reinstalat eindousw asta e tot tonguePtonguetonguetonguetongueP:happylaughinghappyhappyhappyhappyhappylaughing::XXX:XX:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai intampla trebuie GM sa restarteze server si apoi merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge jocul si instaleaza-l din nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi facea asa dar mi-am reinstalat windosu si merge si acum pentru mai multe detalii contact max_psss te ast

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai icearca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti apare pentru ca tu cand ai iesit ultima oara era lag si in centru este mereu shopuri...nu o sa-ti mai mearga contul, trebuie sa prinzi odata sa nu fie nimeni pe unde ai ramas tu, asa am facut si eu cu contul meu am ramas in centru si imi apare mapa, imd imi iese, dar nu are problema cu windows cu nimic, este caracterul in lag si de aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

miscate repede si eu am avut aceeasi problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VA rog cine poate sa-mi explice deci imi fac ont pe bleak si nu-mi apare mailul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problema de genu dar...nu arata ch-urile si nu vrea sa-mi intre...va rogggg. ajutati-ma pentru ca pe server2 am o razboinica de 60.si am aproape 3 P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba daca imi da cineva cont pe blacknight ii zic ce trebuie facut pentru a nu mai da eroarea contactati-ma la in de mess gaby_frizze_2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia cu eroarea aia instalati-va. Net framework 3. 5 si o sa va mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu asta am patit da n-am virus 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici mie numi mere sa-mi fac cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum sa te ajut miie nu mi-a facut pe nici un regat asa.Eu am razboinic pe albastru lv 86 otravita +9, king, 890kk, inca o armura de lv mare +9 cu 7 bonsuir am pp la toate magiile dar nu stiu cum sa te ajut mie pe nici un server nu mai facut asa si pe nici n regat. Asa ca imi pare rau.bafta in contiunuare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facetimi si mie un cont pe metin2 black night ca eu nu stiu daca mil faceti contactati-ma pe adresa de mail: nayk_concorde55n@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treceti adresa de mess la tin cata? _titan sa vorbim cati spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sti de ce
1. ori lucreaza la server
2. serverul este full

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu merge ca:
1. server full
2. se lucreaza la server
3. astept funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi alt map