| Alexandru98 a întrebat:

La ce varsta se osifica oasele?
(sternul, coapsele)

daca ai o gaura in piept)deformare a corpului), mai poti sa-ti revii? daca da cum
puteti sa-mi dati un program care sa coste bani sau link-uri de pe youtube cu exercitii speciale pentru lucrarea pieptului?

1 răspuns:
| emm1D24 a răspuns:

Daca vrei sa cauti pe youtube, este ok, caci s-ar putea sa gasesti mai multe idei. Poate incerci si la kinetoterapeut...eu am avut ceva la un os la picior, am mers la gimnastica si s-a mai rezolvat... poate te-am ajutat.