| PikaRawrr a întrebat:

La yahoo messenger iti poti schimba numele sa il vada si ceilalti?

Răspuns Câştigător
| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Sus,da click pe messenger happy

apoi pe "My contact Details"

si o sa-ti apara o "caseta" unde sunt mai multe rubrici libere... unde scrie numele tau scrie cum vrei sa-ti apara numele (poti sa pui si caracterehee hee )

dai pe "save and close"

gata happy

P.S.:ca sa vezi daca ti s-a schimbat, inainte de asta bagate pe tine in lista(asa o sa poti sa vezi daca ti s-o schimbat statusul, etc.)

succes! :*

daca nu ai inteles ceva poti sa-mi trimiti un mesaj pe privat happy

3 răspunsuri:
| Miru_5213 a răspuns:

Aℓєzaмвєѕтєƒaяaтιηє greseste
eu stiu foarte bine cum trebuie sa faci, asculta!
esti pe messenger, apesi pe avatarul tau (poza ta) dupa care apesi pe Contact Details si de acolo schimbi numele, si dai ok!
Bafta!
O zi buna!
Funda?

| crisss_1778 a răspuns:

Da normal:*

| ღKittyღ a răspuns:

Da sigur... poti schimba numele tau dand clik unde scrie messenger suns in stanga si apoy pe my contacts details si aculo il schimbi