| DaDuSH a întrebat:

Cum pot schimba numele la yahoo messenger? ex: eu vreau sa am X si cum pot sa vada si altii?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Daca vrei sa-ti schimbi numele dai la messenger, dupa aia la my acount si la name scrii modificarile, dupa aia da close si save, dupa aia ca sa primeasca toata lista modificarile dai la actions send my contact details si dai save si save si ai terminat, baftaaaa funda?

5 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Pai dai click-dreapta pe tine>Contact details, apoi este un chenar mic cu last name si name.Stergi ce scrie acolo>si iti scrii ce nume vrei. Apoi trebuie sa dai la toti pe care ii ai in lista si dai Actions>Send my contact details. El daca va accepta te va vedea asa. Dar asa doar la cei care te au, cei care-i vei mai baga in lista nu mai trebuie.

Eu asa facbig grin. Sper ca te-am ajutat.Pa-pa!

| aniiledha a răspuns:

Ctrl-shift-C dai next iti schimb numele, save si apoi finishhappy

| roxy4dark a răspuns:

Dupa ce tzil schimbi trebuie sa dai la Actions ---> Send My Contact Details, selectezi persoanele carora vrei sa le trimitzi numele tau, trimitzi, iar ele trebuie sa accepte

| BellsC a răspuns:

Hei!
Poi dai pe butoanele alea de sus unde scrie messenger apoi iti apare o lista mare si dai pe my contact detayles si schimbi, apoi dai ok.Lumea nu o sa ti vada noul nume doar daca ii adaugi din nou sau le trimiti datele tale adica numele tau asa:dai sus pe Action(langa butonul Messenger)si iti apare o lista dai pe Sent My Contact Detailes, si alegi persoanele carora vrei sa le trimiti numele tau. Dai next, save and close apoi pe finish si gaTA.bineinteles persoana aceea trebuie sa dea pe accept cand primeste asta, sa dea si ea pe save and close, si gata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu stiu