| vеяª a întrebat:

Le-am facut hamsterilor mei vaccin adica cand i-am luat erau vaccinati, Cand trebuie sa ii mai vaccinez? Funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ICPreda a răspuns:

Salut!
Este prima oara in viata mea cand aud ca hamsterii trebuie vaccinati! Cunosc si am atatia prieteni cu hamsteri si nimeni nu le-a facut niciun vaccin. Am avut si eu o pereche acum aproximativ 5 ani. Nu le-am facut vaccin deoarece nu se obisnuieste. Cel de la care ai luat hamsterii poate ti-a facut o gluma!
In speranta ca ti-am putut fi de ajutor iti doresc o zi placuta!

1 răspuns:
| vеяª explică:

Ps:I-am luat acum aproximativ o luna