| AnaMaryadragutaa a întrebat:

M-am mutat de curand... vreau s amenajez camera! Idei?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa vopsesti peretii cu culori deschise dar nu cu alb ca se murdareste repede din diferite cauze. Poti sa lasi spatiu mai mare in mijloc pentru diferite chestii, nu stiu, poate iti vin musafiri si trebuie sa pui o masa, poate ai fratiori sau surori mai mici care se joaca nu stiu si televizorul sal pui la o departare mai mare de fotoliu sau canapea ca iti strici ochii. laughing. Bafta

| Corina29 a răspuns:

Vopseste 2 pereti si pe 2 pune tapet.Dar aiai vopsiti sa nu fie unul langa altul.Peretele cu usa si peretele cu geamul trebuie sa aiba tapet.Un pat de mijloc,un birou asezat cu fata la fereastra, niste fotolii ca de paie(roz, daca se poate), perdea alba cu dublura roz covoras pufos roz.Din avatarul tau se intelege ca iti place rozul, deci iti recomand sa iti faci camera rozwinking

| AnaMaryadragutaa explică (pentru Corina29):

Nu imi place neaparat rozul...as vrea o camera cat de colorata se poate...la avatar e catelusa mea, si nu stiu asa sa nimerit sa fie patutul roz, si peretii din posta camera trebuia sa fie rosu, dar s-au decolorat laughing habar nu am cum

| Swaggggg a răspuns:

Daca iti plac inimioarele poti face niste inimioare din hartii sa le pui in jurul asa pe ata in fir pe dulapior sau uite asa de exemplu https://www.google.ro/......ps?/search Ar fi misto sau scoate-ti niste poze la imprimanta sau poze normale.ce preferi, si lipeste pe perete cu banda adeziva. Poti sa faci un desen pe care sa scrie 'Interzis parintilor' :))sau poti sa lipesti pe usa stickere. Sper ca te-am ajutat cu ceva. Amenanjare placuta!