| Theea a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? Caut bichon maltez, ofer maxim 50 €. Multumesc!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maxim 50 de euro?!straight face N-o sa gasesti nici cu 100, daramite cu 50...mai strange niste bani ca altfel...

| `KiddO` a răspuns:

Hahaah, slabe sanse happy. (eu dau pe un golden retriever cam 250 de euro).

| Alexandra. a răspuns:

Hahah.laughing
Cu 50 € sigur nu gasesti.winking
Este cca. 900 lei.

| rosto a răspuns:

Nu cred ca gasesti sincer, preturile sunt mult mai mari. Kiddo, cainii tai au pedigree?

| TaylorMomsen a răspuns:

Nu gasesti la 50 €. Eu am dat pe al meu cam 175 €

| cineva_9078 a răspuns:

Nu gasesti.cam 200 de euro...asa se vand bichonii.

| Giovanna a răspuns:

Fara 200 euro nu cumperi ceva de calitate dar fara pedigree, daca vorbim de pedigree scorul e mult mai mare, pana pe la 700-1000 euro. La 200 il iei daca ai noroc dar nu-ti recomand din ziar sau de pe net, cauta la cabinetele veterinare, acolo au anunturi. Nu luat de pe net, ziar sau pet-shop pentru ca s-ar putea sa nu fie bichon, nu toti cateii albi si pufosi sunt bichoni iar samsarii profita de pe seama nestiutorilor plus mai risti sa cumperi un catel bolnav asa, sunt probleme de sanatate care se manifesta dupa cateva luni (luxatii patelare, orbire) mai strange-ti niste bani si dupa aceea cauta.