| BCosmin14 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu niste linkuri despre fotografie : gen fotografia de portret, de peisaj, macro? Si as mai vrea sa imi explice cineva cum si in ce scopuri se foloseste blitul extern(la DSLR). Eu sunt pasionat de fotografie si vreau sa invat cat mai multe happy

1 răspuns:
| andriana13 a răspuns:

Http://www.dragosasaftei.ro/ghid-de-fotografie-bli%C8%9Bul-extern/Iti recomandez saitul acesta.....shi apropo ru tot sunt pasionata de fotografie... sper sati fi ajutat