| danyel2012 a întrebat:

Cine imi poate dona un DSLR? stiu ca pare ciudat sa intreb asa ceva dar pur si simplu nu-mi permit sa imi iau unul.
Vreau sa ma apuc de fotografie si sa arat oamenilor ce frumoasa este natura si nu numai, prin ochii unui fotograf.
Cine ma ajuta este un om mare, un care stie ce este fotografia si cat de frumos este sa fotografiezi!
Am mare incredere ca in toata Romania asta se poate gasi cineva care sa-mi indeplineasca un vis din copilarie si imi poate schimba viata!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu se gaseste nimeni. Ia si strange bani, si iti iei o camera foto simpla. Si faci ceva editare. Tu vrei dslr, crezi ca e cineva acuma sa iti dea tie minim 1500 lei din senin. Ps:nu sunt rau, sunt realist.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mda, greu sa gasesti pe cineva care sa iti dea o scula atat de scumpa. incepe cu un apara foto ieftin pe care til permiti

| AdrenalinTm a răspuns:

Vezi ca se pot si inchiria de donat slabe sanse