| MoonWolf a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa administrez un blog, deja il am creat am si postari numai ca nu am timp sa ma ocup tot timpul de el deci ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| AnarchyUK a răspuns:

Nu am nimic împotriva faptului că vrei ajutor. Însă opinia mea este că blog-ul ar trebui să fie ceva personal, care te caracterizează pe tine ca persoană și astfel n-ar trebui să îl „împărtășești" cu altcineva, doar pentru că nu ai timp. Ba mai mult, n-ar trebui să găsești pe cineva care să o facă pe un astfel de site. Cum știi dacă poți avea încredere în acea persoană?
Dacă dorești o colaborare, încearcă să întrebi pe cineva pasionat de același lucruri ca tine, pe care îl cunoști.
Numai bine!

| MoonWolf explică (pentru AnarchyUK):

Multumesc mult ai funda happy

5 răspunsuri:
| turritoptis a răspuns:

happy despre ce este blog-ul tau?

| MoonWolf explică (pentru turritoptis):

Pai despre : lifetime, tutoriale, povesti etc

| MoonWolf explică (pentru turritoptis):

Deci ma-i putea ajuta

| turritoptis a răspuns (pentru MoonWolf):

Te-as ajuta cu drag daca doresti. vbm pe e mail - dalyamarya10@yahoo.com