| Andreea1095 a întrebat:

Dupa cum poate ca stiti bac-ul se apropie de sfarsit iar eu voi avea o gramada de timp liber cu care nu stiu ce sa fac. Puteti sa imi sugerati niste activitati cu care as putea sa imi ocup timpul liber?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună, Andreea!

Şi eu voi termina cu Bacalaureatul în câteva zile.
Eu zic mai întâi să te gândeşti la ce facultate ai vrea să mergi şi să te grăbeşti cu înscrierea.
După aceea poţi să te relaxezi cu adevărat.
Eu plănuiesc să îmi vizitez bunicii, să merg la mare, iar când mă voi întoarce, îmi voi face un abonament la sală, să mai merg seară să nu mă plictisesc în casă, voi ieşi cu prietenii în oraş, voi asculta muzică, voi citi, etc. Se găsesc multe de făcut vara... vreme frumoasă, aer curat.

Toate cele bune!

3 răspunsuri:
| DeeaV a răspuns:

Paper crafting, poti sa desenezi, sa te apuci de un sport, sa vezi seriale, sa pleci cu cortul, te poti apuca de fotografie. ai o vara lunga sa tot faci chestii faine pe afarabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| LeeSeol a răspuns:

Poti citi: Sa nu vinzi inger pazitor!; Secretul doamnei Frankweiler, etc. Te poti uita la seriale coreene: My princess(cel mai frumos serial ever); Playful kiss; Full house; You're beautiful, etc. Poti picta, te poti plimba cu rolele(si alte sporturi), etc, etc.