| Inj3ct0r a întrebat:

Merita sa dau 650 $ pe un caine shiba inu?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi se pare enorm. Eu sincer daca aa dispune de timpul de a ma ocupa de un caine as prefera sa iau unul de pe strada. Macar salvez un suflet, ce conteaza o rasa?

| Inj3ct0r explică (pentru Adry05):

E frumoasa rasa shiba inu

| kar1GaNNN a răspuns:

500 € dar mai mult nu. E prea mult 650, sincer.

| Rocsid a răspuns:

Daca are pedigree si mergi la canisa sa vezi si parintii si carnetele acestora merita.
Nu iti recomand sa dai atatia bani daca l ai gasit pe olx si din astea pentru ca risti sa te trezesti cu un pui nu tocmai pur. Sfatul meu e sa mergi sa vezi toti puii si sa iti alegi tu care vrei dupa ce i ai observat putin.
P.S. sunt catei japonezi cu un temperament putin mai incapatanat fata de restul raselor si o sa trebuiasca sa muncesti putin mai mult cu ei pe partea de ascultare.in rest sunt catei excelenti.
Sa te bucuri de blanos!

| artemidak a răspuns:

Depinde cati bani ai de fel...
Dacă îți faci,, rate in banca" nu merita.
Dar dacă ai i-ați deși eu zic sa adopți un câine fără adăpost.Adica dacă tot îți iei un câine de ce sa iei unu care oricum,, Nimerește" bine ci nu unu’ care risca sa fie ucis oricând printr-o injecție?

| GeorgianaN10867 a răspuns:

Da! Am si eu un caine de aceasta rasa pe care am dat 987 $ ceea ce este mult