| derek_7152 a întrebat:

Acum 3 zile mi-a murit catelusa de numai 1 an si 3 luni o chema BELA a calcato o masina cum sa trec peste acest moment

Răspuns Câştigător
| kkkkkkkkkkkkk a răspuns:

Pai...nu este simplu deloc mai ales ca banuiesc ca iti era tare draga catelusa.Incearca sa te gandesti la altceva nu spun sa o uiti(pentru ca asta ar fi cel mai prostesc lucru) incearca sa-ti inchipui ca nu a murit si poate ajuta sa-ti iei un catelus nou.Asa au trecut mai multe persoane pe care le cunosc prin momentele astea dificile. Sper ca am ajutat!happy

4 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

Vai imi pare tare rau, imi dau seama cat tii la ea!

Dar ia-ti o alta catelusa si o sa iti aline durerea!

:*:*

| maryiusz97 a răspuns:

Iti cumperi alta care sa arate la fel si te joci cu ea la fel cum te jucai cu cealalta asa vei regasi in ea acea catelusa...

| Ela_4663 a răspuns:

Si mie pe 11 noiembrie 2010 mi-a murit catelul. si asta din vina mea sad Il chema Max :X era pechinez imperial. avea botul turtit love struck era un scump. intr-o dupa amiaza l-am scos afara si in timp ce un coleg de munca al tatalui meu ii da sa manance eu i-am dat drumul la lesa jos, si am tinut-o cu piciorul. la 2 minute a vazut un alt caine care traversa strada. s-a dus dupa el, dar pe al meu l-a calcat maina... am plans 2 zile, n-am mancat nimic. mai ales ca eram vinovata. pe 24 noiembrie mi-am luat o catelusa Inna o cheama. am vrut sa-l inlocuie pe Maxito`, dar nu-i la fel. oricum o iubesc foarte mult si pe ea, dar nu-l voi uita pe Max niciodata! happy Imi pare rau pentru tine! Parerea mea ia-ti altul, cand a murit Max, era casa goala. nu o sa fie la fel, dar o sa il iubesti pe noul catelus, e mult pana te obisnuiesti!

| derek_7152 explică:

A trecut ceva vreme si acum am 3 catei laughing)))) pichineji