| Bogdan_9316 a întrebat:

Mi-am cumpart un hamster syrian (femela ), iar ieri un hamster syrian ( mascul), ia-m pus in preuna sor mirosit dupa care tot or inceput sa se bata. Si acum nu se bat dar cand dorm unu doarme intr-un colt iar celalat intr-n colt. Masculul e tare speriat nu stiu ce are de pun mana pe el se sparie.

Ce sa fac sa-i imperechez?

Dau funda si vreau raspunsuri concrete. Nu raspunsuri aiurea!

1 răspuns:
| HaneGabriela a răspuns:

Ai putea sa incerci sa ii separi un timp(ex.2-3saptamani) dupa care sa ii reunesti din nou.