| Siscanu12 a întrebat:

Am o problema cu perusii.Perusica mea vrea sa se inperecheze cu masculul dar el e fricos.Se sparie cind femela ararata caii in calduri.Femela ii cinta ii danseaza da din cap pare sa faca ce face masculul.Si stiu sa determinit sexul lor.Si nu doresc raspunsuri de genu ca femela e mascul, sau intra pe blogul acesta. FUNDA

Răspuns Câştigător
| ElenaIsabella02 a răspuns:

Fa-l pe mascul sa se apropie de femela. Poarta cu el o discutie ca de la narnat la barbat. Daca nu merge, asta e.O sa se **** cand vrea el.

2 răspunsuri:
| Mihhaa a răspuns:

Si ce vrei sa-l inveti tu?laughing Lasa-l sa-si faca treaba, stie el mai bine ce este de facutwinking