| ofelia_paliciuc a întrebat:

Mi-am luat un pistol de gravat din lidl, insa am crezut ca e mai bun. Mi se pare cam ciudat. L-am incercat aseara, insa efectiv zgaraie. Am incercat pe o cana din ceramica si a zgariat-o si nu mi-a placut ce a iesit. Mai incerc si pe alte materiale. Totusi eu am crezut ca e un pistol de gravat si pe lemn se va vedea ca si cum ar fi ars partea aia de gravare, dar nu a fost asa,
Dati-mi ceva materiale care sa ma ajute a gravare, va rog.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Zic ei că e indicat pentru diferite materiale cum ar fi metal, piatră, ceramică, sticlă, lemn sau mase plastice