| Lilly_4562 a întrebat:

Mie imi place sa dansez, sa cant, dar, cu parere de rau, in Rep. Moldova nu am unde sa-mi dezvolt aceste hobby-uri. Voi ce hobby-uri aveti?

4 răspunsuri:
| hamham_1461 a răspuns:

Sa cant stii am o voce frumoasa imi place sa desenez sa dansez

| Nicole a răspuns:

Salut, pacat ca spui ca nu ai unde sa-ti dezvolti hobby-ul aici.
Sunt multe cluburi de dans ca exemplu Sis`n`Bro (go-go) si multee altele.
Dar sa cainti poti sa mergi la ring star dar mi se pare cam banal, depinde ce varsta ai.

Succes happy

| Nicole a răspuns:

P.S : Sunt inotatoare (de 3 ani si ceva), mi-ar placea ft ft mult sa merg la dansuri gen `hip-hop` `electro` in acest domeniu, dar ma ghindesc ce sa aleg...happy