| Anna98Anna a întrebat:

Voi aveti vreun talent daca da ce talent? De exemplu eu stiu sa cant si sa dansez si imi place si vreau sa ajung cineva important.Ati vrea sa ajungeti celebritati pentru talentul care-l aveti?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

As vrea sa critic si sa primesc bani pentru astasmugdevil

| pitikaaaa a răspuns:

Poi am facut actorie si vrea sa mai fac fiindca eram foarte buna. dar m-am last din cauza unei problemesad
Acum fac dansurii dar nu prea imi place.nici nu sunt foarte buna dar voi mai face inca cateva luni sa vad ce o sa se intamplelaughing
Si pe viitor mi-ar lace sa devin ori actrita(dar in afara clar nu aici) sau model...

| ServanaAtoni a răspuns:

Desenez, fotografiez, scriu si cant la chitara. celebritate... poate doar in domeniu literar.restul as prefera sa ramana niste pasiuni.

| laviniaerg a răspuns:

Si eu cant. bineinteles ca mi-as dori ca intr-o zi sa ajung cineva si sa imi fac poate o cariera din asta. insa traim in Romania. asta e tristul adevar si daca nu ai o tona de relatii si bani, nu poti face mare branza big grin. dar daca mi s-a oferi sansa, clar as pleca si as face o cariera afara, unde meritele chiar iti sunt recunoscutewinking

| belutzaa a răspuns:

Eu fac parte dintr-o trupa de street dance. Bineinteles ca mi-as dori sa ajung celebra prin talentul acesta, dar nu numai eu, ci toata trupa.

| Pisicutza2134 a răspuns:

Descopar lucruri noi in mod miraculos in legatura cu trecutul.

Ex- stiati ca pinguinii noi descoperiti au fost conservati? sunt pinguini preistorici.