| anonim_4396 a întrebat:

Motanii au obiceiul să lingă mâna stăpânului sau doar pisicile fac asta?

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar motanul nu este pisică? Fie ca este pisică mascul sau pisică femelă, tot pisică este.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te cred că vorbeai serios că doar vorbeai din propria ta experiență.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru hexagonulpentagonal):

Ți-am mai zis că n-am eu treabă cu plăcerile tale.Am spus doar că-s ciudate.Acum cară-te, că deja mă plictiseşti.

| TheStrategist a răspuns:

Și motanii și pisicile fac asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Dariabubu a răspuns:

Atât motani cat și pisicile linguri mana stapanului când au încredere în stăpân!
Deci Amândoi fac astahappy
Sper că te-am ajutat!happy
Fundă!