| Alllee a întrebat:

Neata! Caut si eu un veterinar bun in Craiova, ma puteti ajuta va rog? Am un bichonel bolnav care are nevoie de asta.Scuzati categoria, este cea mai vizitata.

2 răspunsuri:
| MadalinaD a răspuns:

Ooh. Si eu am un bichon, iar primele vaccinuri le-am facut la domnul doctor Safta. In cadrul cabinetului lucreaza o doctora tanara, Diana, care mi-a salvat pisoiul de la moarte. Din pacate nu imi amintesc numele ei de familie. Sunt foarte multumita de ei.
De asemenea, un doctor foarte bun este si Ticlea.
Succes. Super sa se faca bine.

| Alllee explică (pentru MadalinaD):

Multumesc,happy Nu stiu daca mai are sanse sa traiasca, dar speram. :/