| Issabelle6789 a întrebat:

Nu imi pot da deloc seama daca motanul pe care il am(are un an)e in perioada de imperechere.E primul motan pe care il am si il tin doar in apartament.Nu prea mai mananca asa ca inainte si miorlaie mai puternic dar nu rau.O fi in acea perioada?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Exact in acea perioada este.

| FPSFan a răspuns:

Da am si eu unul care face asa si am mai avut 2 anul trecut la fel faceau.Al meu miorlaie de la inceputul lunii.Deci e imperecherea aia sau cum îi zice.

| Issabelle6789 explică (pentru darrio2007):

Ce se intampla daca nu ii gasesc pisica pentru imperechere? Sta doar in apartament.

| Issabelle6789 explică (pentru FPSFan):

Al meu nu miorlaie intruna.Putin...maxim 5 minute pe zi in total.

| FPSFan a răspuns (pentru Issabelle6789):

E la inceput

| darrio2007 a răspuns (pentru Issabelle6789):

Probabil va deveni mult mai agitat decat este acum. Il poti castra si scapi de griji.