| Ilovepisici a întrebat:

Voua cat v-a lipsit motanul? Doar motanul nu pisica? Ca mie imi lispeste de mai mult de 6 luni... adica lispseste din perioadele de calduri. Din martie dupa toata vara, toamna si acum intram in perioada aia de iarna de calduri... se poate sa se mai intoarca? Eu spar sa da. Daca raspunsul vostru va fi nu mai bine nu il spuneti, am nevoie de pozitivitate. Va rog incurajati-ma caci este motanul meu de suflet! Incercati sa ma inveseliti. Si nu ma ajuta sa imi iau altul. App eu in ultima perioada(si regret asta) nu prea l-am mai bagat in seama si intre timp a aparut un "intrus"in ograda adica un caine. Credeti ca de asta nu mai vine? Am auzit ca motanii in perioada asta sunt foarte plimbareti si sa nu mai zic ca a aparut si un alt motan care se dadea sef fata de el am si l-am alungat credeti ca din cauza asta a plecat? Va rog din nou incercati sa nu intristati daca este raspuns negativ nu mai spuneti va rog. App daca vi s-a instamplat si voua ziceti-mi si mie dupa cat timp s-a intors.Peace out si sper sa se intoarca acasa!

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Ce naiba mai astepti dupa 6 luni, o minune, nu exista, obisnuieste-te cu gandul ca a murit deja.Motanii se bat pana la moarte cu altii sau sunt calcati de masini frecvent.Asta e, treci peste.

| Ilovepisici explică (pentru Felys):

Taci nici macar nu ai citit ai te trezesti sa comentezi

| Ilovepisici explică:

Sunt greseli de ortografie din cauza auto corectorului imi cer scuze;(