| MontanDewDarkBerry a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac cu catelul meu, latra incontinuu nu mai tace sau face o pauza apoi incepe iarasi, ii satul, i-am dat o tona de bobite, tot latra, i-am dat apa, tot latra, l-am dus afara a facut caca si pisi si nu o sa ghiciti... iar latra I don't want to see. Nu stiu sigur daca este latrat sau plange, putin din ambele, trebuie sa va spun ca se cam scarpina si ma gandesc ca poate are purici, adica sigur are ca am vazut dar sa-l fi deranjat chiar asa tare puricele ala? Mai poate sa fie si varianta ca are parul cam lung (Bichon Maltez) dar l-am tuns luna trecuta si frizerul a spus sa-l duc o data la trei luni thinking care ar putea fi motivul? In momentul de fata e cuminte se joaca dar mai inainte scula tot blocul cu galagia pe care o facea.
P.S: Are noua luni, ar putea intra in calduri asa devreme? Eu stiam ca doar pe la un an jumate.
P.S2: Scuzati-ma ca am scris atata dar voiam sa va dau toate detalile laughing.

3 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Citeste pe aici:
http://www.animalutze.com/......inelui.php
http://www.cainele-meu.ro/......elui--2006
Cumparai si o pipeta pentru purici: advantix, parakill, fiprex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva il deranjeaza, sigur. Pot fi mai multi purici, nu unul. Sau l-a speriat ceva (chiar si un film).

| ONElena11 a răspuns:

S-ar putea sa fie intr-o pasa proasta laughing
Scoate-l mai mult pe afara, sa isi consume energia, fa-i o schimbare in alimentatie si eventual fa-i un control medical happy