| FashionTeacher a întrebat:

In cateva luni imi voi lua un catel, rasa beagle. Vreau sa stiu cum se comporta?

Răspuns Câştigător
| danypoli95 a răspuns:

Este un caine foarte destept.nu mananca mult.si nu lasa par aproape deloc face nevoile numai la olita daca are... funda cun ai promis? am si eu un cutu la feltongue

5 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Rasa beagle a fost folosita pentru vanatoare mult timp. Din aceasta cauza, nasul unui beagle este ca un aspirator pornit. Peste tot el merge cu nasul pe jos si adulmeca toate mirosurile. Daca nu incerci sa-l dezveti, o sa te tarasca prin toti boschetii si pe la toti pomi si pe unde i se mai pare interesant de adulmecat.

| MARRRRRYYA a răspuns:

Bună.acest caine e foarte jucauş. dragăstos.nu manânca mult dar îi trebuie hrana pentru ca e f.activ trebuie alergat afară si sg fie spalat poate sa faca raie

| me_3408 a răspuns:

Nu prea pot sa iti spun din propria experienta, eu stiu doar ca sunt iubitori de talie destul de mica, jucausi si plini de energie si galagiosi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, daca vrei eu te pot ajuta. am de vanzare si sunt de o calitate ft buna sunt vaccinati au carnet de sanatate, deparazitati. i-ti pot arata poze cu ei. daca te intereseaza astept un raspuns pe mail "szekelyrobert94@yahoo.com" numai bine!

| ViseColorate_6532 a răspuns:

Buna :*, incearca aici. Sper sa te ajute :*. http://www.beagle.ro/