| Eron a întrebat:

Am vazut in mai multe filme cum, un caine rau, pentru a se invata cu noul stapan si a-i fi supus, stapanul il musca de ureche.Asta si in cazul in care te ataca un caine(alt film)-daca vrea sa te muste si tu il musti de ureche, nu mai ai de ce te teme.Se face baiat cuminte.
Acum intrebarea mea:este adevarat sau doar un mit?
Scuzati categoria, dar nu prea stiu unde sa o incadrez.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eron,pentru a supune un ciine,este suficient sa il pui cu picioarele in sus si sa il certi, astfel, el va intelege ca tu esti stapinul.Numai bine.

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ce, daca nu te ataca e supus? Ce, daca ataca ouale gainilor inseamna ca musti gainile de urechirolling on the floor?

| Eron explică:

Ce pot sa spun, eu intrebam serios si doi ratati(te) nu au avut ce face decat sa raspunda.Mars de aici daca nu stiti raspunsul!

| Eron explică:

Si Laura, esti proasta!

| Laura a răspuns:

Ești bolnav.

| RoXxy a răspuns:

DAca e un caine cu temperament vulcanic te va rupe si mai raulaughingPLus ca...cine ar vrea sa faca asta unui caine? E dezgustator.Nu are a face.Pt a face un cutzu cuminte trebui sa vorbesti cu el sa te apropii incet de el sa ii arati ca nu vrei sa ii faci rau si atunci cand vezi ca maraie te retragi. Dupa o perioada se va face baiat cuminte si nu te va muscabig grin Sau daca e turbat degeaba incerci nu stiu ce ca tot te rupelaughing