| Bossutz a întrebat:

Pe Metin2 am vazut ca unii au magie in arma.Cum pot sa am si eu asta? Am nivelul 11. Funda

4 răspunsuri:
| InstinctPr3ciS a răspuns:

Salut,
Aceea este o magie ( Aura Sabiei ) si a ajuns la gradul M (Master), gradul M se face de la 16+ puncte pe magie, adica daca ai 17 puncte ar trebui sa se faca M, dar se intampla sa se faca si la 18, 19, 20. Majoritatea vor sa o faca la 17 puncte, deoarece M-ul viitor va fi la un nivel mai mic. Bafta!

| InstinctPr3ciS a răspuns:

Daca nu ai magiile, acestea se iau de la Gardieni, daca vrei sa ai Aura Sabiei, trebuie sa te faci Lupta Corp la Corp!

| suităr a răspuns:

Tu vad ca esti dependent de metin

| JordanDeRomania a răspuns:

Megri la gardieni si alegi o magie care vrei