| andrutica a întrebat:

Pe stardoll cum faci bani?

Răspuns Câştigător
| Andradaaaaa a răspuns:

Intri in album dupa care te deloghezi si dupa aia apesi f8 dupa care intri din nou la album da sa stici ca nu mereu functioneaza numai la conturile noi si asas va da bani in fiecare zi! plizz vreau si eu o fundita big grin

6 răspunsuri:
| Ruxiii a răspuns:

Votezi covergirl, albumul si poza unui utilizator.
Intri la Design (sus) ->VoteStarDesign
Pe pagina de start (unde iti apar jociletele etc.) ai in dreapta jos "Catwalk"... dai click si dupa votezi una din cele 3 "papusele" care iti apar...

Sau

Pe pagina de start (cu joculetele dress up etc. big grin) ai "Play & Earn" si mai jos ai scris cu mov "My Account" dai click si iti arata acolo ce trebuie sa faci happy

Ori devi Superstar si platesti bani...

| Andradaaaaa a răspuns:

Exista hack la stardoll (un cod care iti baga bani si te face superstar dar numai pentru 4 zile)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin jocuri happy concurs de frumusete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e codu' pentru a putea sa fii superstardoll?

| crazypop a răspuns:

Sau asa, citeste si iti vei da seama singura.
http://twineer.com/6T8H