| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care au caini, câinele meu este agresiv (este un pui de beagle are 4 luni) și nu stiu ce sa mai fac, când o apuca joaca musca foarte tare, mă musca și pe mine și pe familia mea. Sfaturi?

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Sa o dresezi?

| 2512Ioana a răspuns (pentru Celcestietot):

Am vorbit cu un dresor și mi-a zis ca așa fac toți puii (dar mie mi se pare ca ea e mult mai agresiva decât ar trebui)

| Celcestietot a răspuns (pentru 2512Ioana):

Atunci, fiecare caine cu comportamentul sau. Unii sunt mai agresivi, altii nu, sunt caini care te omoara in agresiunea lor s-a.m.d.

| 2512Ioana a răspuns (pentru Celcestietot):

Da, dar pe străini nu ii musca.

| Celcestietot a răspuns (pentru 2512Ioana):

Probabil ca nu te suporta cainele happy. Incearca sa te comporti mai frumos cu el ca de obicei si atunci vei vedea daca da vreun fel de rezultat. Poti sa te joci cu el mai mult si ca tu sa il hranesti cel mai mult din toata familiawinking.