| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care au perusi:perusilor vostrii le puneti sa asculte muzica si de care?

3 răspunsuri:
| mydreams a răspuns:

Da am 2 si le place:kesha, puya, paramore in general muzica pe cre poti canta, canta si ei odata cu muzica si danseaza pe ritmhappy

| mydreams a răspuns:

Da am 2 si le place:kesha, puya, paramore in general muzica pe cre poti canta, canta si ei odata cu muzica si danseaza pe ritmhappy si nu i-am dresat eu, asa au facut ei, si inca fac asa!

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

My dream exact si ai mei asculta din astea si cant cu ei