| anonim_4396 a întrebat:

Perusii vostrii asculta muzica si ce muzica le puneti sa asculte de obicei?

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pai cum ar putea ei sa "opteze" daca sa nu asculte?! Doar nu au nici dop si nici buton pentru liniste!
In general, se stie ca Mozart este cel mai ascultat si placut si de catre celelalte fiinte din jurul omului!

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Tot felul:hip-hop muzicaa usoara ii palke la pakkolinu meuhappydar odata am pus si manele si i-a palcut(danseaza si da din caplaughinge amuzanthappydar nu-i mai pun manele ca vad ca-i plac si nu vreau sa devina manelist ca nici eu nu'slaughing