| crosmaker a întrebat:

Ce fac daca am o clasa care asculta toata ziua manele? Cum ii conving sa asculte alt gen de muzica?

Răspuns Câştigător
| vangheliss99 a răspuns:

Un lucru iti zic. Mie mila de tine, serios? chiar toata clasa manele?laughing))? pfff, daca eram eu acolo ii rupeam pe toti de manelisti cocalari.

Ai putea sa-i zici si tu lui dirigata/dirigatu sa le zica sa nu imi asculte manele in classalaughing. nu stiu vezi si tu.

5 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Nu vei reuși să-i convingi.
Pune-ți niște căști să asculți ce crezi tu de cuviință.

| anonima20 a răspuns:

Sincer si eu anul trecut cand eram in Romania jumatate din clasa asculta manelelaughing..eu le ziceam tot sa nu mai asculte in fata mea, strigam la ei, da pe degeaba..si pana la urma nu mai stateam cu ei..luam pe altcineva si plecam. daca nu, poti asculta muzica la castilaughing..important e sa nu asculte la ora de ed.fizica,cum faceau la mine.si atunci n-aveam unde sa plec..baftawinking

| wforweirdo a răspuns:

Nu îi convingi. Îţi bagi căştile în urechi şi gata. Cu astfel de idioţi nu ai ce discuta, că oricum fac ce vor ei.

| Wh0Me a răspuns:

Parerea mea este ca fiecare e liber sa asculte ce vrea daca nu vrei sa le asculti muzica lor i-ati casti la tel. si asculta muzica care iti placewinking.

| koopman a răspuns:

Sal.Pai fiecare asculta ce gen de muzica vor, ce le place. Dar daca vrei sa asculte alt gen de muzica, du-te in pauzia si intreabai daca vor sa asculte si alt gen de muzica.Nu stiu cati or sa vrea, dar eu zic sa incerci poate, poate. Funda?