| acvilasurprinzatoare112 a întrebat:

Perusul meu a fugit ieri seara si vreau sa stiu daca mai are sante sa se intoarca inapoi.Mai am unul, o fetita care plange mereu dupa el.Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Pai probabil no sa-l recuperezi daca a fugit pafara. Si pasarile nu plang big grin

| ligiligi a răspuns:

Buna! Din pacate nu cred ca se va reintoarce vreodata mai ales daca l-ai tinut inchis in cusca fara sa il lasi liber.Du-te la magazin, cumpara alt perus(baiat) si nu uita:ca sa iti traiasca trebuie sa ii lasi liberi! http://casacuperusi.wordpress.com/......rusi/.Aici vei gasi tot ce iti trebuie despre perusi. Funda :d?

| EllyThau a răspuns:

Buna si mie miau fugit 5 perusilaughing si nu sau mai intorslaughing si ai lasam liberi prin casa
si cand am deschis geamul adiolaughing) nu cred ca se mai intoarcebig grin

| Adyyyyyyformt2 a răspuns:

Slabe sanse, sorry