| YLLL a întrebat:

Perusului meu ii sangereaza ciocul.crying( nu eram acasa, si cand ma. m intors am vazut ca avea pe cap, sange, colivia era stropita cu sange si tottcrying
Maine vreau sa. l duc la veterinar.
Dar e bine ca mananca, vorbeste.
Nu siti cam cat costa?big grin daca il duc la veterinar.

4 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Tarifele variaza de la cabinet la cabinet.Eu as da un pret nu mai mare de 50 de lei(costul unui consult)+tratamentul pe care il cumperi tu(daca necesita tratament). Este posibil sa se fi ranit singur...sa nu fie o boala sau ceva...

| YLLL explică:

Stiu... dar vreau sa aflu cam cat costa, ca sa stiu cati bani sa duc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu contează prețul consultului, sănătatea papagalului trebuie să fie prioritară.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu cred că mai mult de 20-30 ron.
Pa, pa.